מדוע רוב האנשים בוחרים מקלחונים? מעוניינים לגלות  את כל היתרונות, היכן אידיאלי להתקין את המקלחון ומה הדברים החשובים אליהם כדאי לשים לב, התחילו לקרוא
 

מקלחונים לאמבטיה- כל היתרונות באחד

אם עד היום נמנעתם מלרכוש מקלחונים לאמבטיה וזאת משום שנזכרתם במקלחונים העלובים ששימשו אתכם למקלחת ה- 7 דקות בצבא, בוודאי תופתעו לשמוע כי כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים מקלחון פינתי או מקלחון הזזה מעוצב על פני אמבטיות וזאת משום יתרונותיו הרבים:

 • חסכון- המקלחון חסכוני במים, דבר חשוב מאוד בימים אלו כאשר מדינת ישראל מנהיגה מדיניות חסכון במים וכל אדם אשר חורג מהמכסה המותרת, נדרש לשלם סכומים גבוהים של כסף.
   
 • אקלים- מדינתנו שופעת שמש וטמפרטורות גבוהות ברוב חודשי השנה דבר אשר מוביל את רובינו לפקוד את חדר האמבטיה מספר פעמים ביום. מקלחון יאפשר לנו מקלחת מהירה וחסכונית אשר תותיר אותנו רעננים.
   
 • חלל- המקלחון מתאים לכל חלל ולכל עיצוב אדריכלי של הבית. אם חדר האמבטיה שלכם קטן המקלחון ישרת אתכם בצורה נפלאה ואם המקלחת שלכם גדולה אך אתם מעוניינים להתקין מקלחון פינתי אשר ימשיך את הקו הסגנוני שלפיו עיצבתם את חדר האמבטיה, גם זה אפשרי.
   
 • מגוון חומרים ועיצובים- ניתן לבחור את המקלחון המתאים לכם ממגוון חומרי גלם והיצע רחב של עיצובים אשר יתאימו לקו הסגנוני של חדר האמבטיה שלכם.
 
מהו הסגנון המתאים לכם?

אם בעבר הורגלנו לסוג אחד של מקלחון, כיום בוודאי תתקשו לבחור את הסגנון המתאים לכם.

האם אתם מעדיפים מקלחון פינתי שישתלב בצורה מושלמת עם מבנה החלל או אולי מקלחוני נישה חזיתיים. רבים מעדיפים מקלחונים עגולים וזאת משום המראה המיוחד והיוקרתי שלהם ואחרים מעדיפים מקלחונים קטומים. האם החלטתם כבר האם עדיף לכם לרכוש מקלחון עם דלתות הזזה, מקלחון עם דלתות הרמוניקה או אולי מקלחון עם דלת כנף?

אינכם יודעים במה לבחור? השאירו את הפרטים שלכם והמומחים שלנו ישמחו להסביר לכם אודות הסוגים השונים של המקלחונים, להציג בפניכם מגוון רחב של מקלחונים מעוצבים ולהסביר לכם אודות היתרונות של בחירת מקלחון העשוי מחומר גלם אחד לעומת חולם גלם אחר. השאירו את הפרטים ואנו מתחייבים לחזור אליכם בהקדם, ללא שום עלות או התחייבות.

מי יתקין את המקלחון?

כאשר מדובר על התקנת מקלחונים יש לכם שתי אופציות. הראשונה היא לבחור ולהתקין את המקלחון בעצמכם והשנייה היא להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון.
אם השיקול שלכם מתבסס אך ורק על ההוצאה הצפויה על השכרת שירותיו של איש מקצוע, אנו ממליצים לכם לשקול צעד זה שוב.

קחו בחשבון כי המקלחון אמור לשמש אתכם לאורך זמן  ולמרות שתמיד אמרו לכם כי אתם בעלי ידי זהב ואתם יודעים כיצד לקרוא את הוראות היצרן לא בטוח כי תצליחו להתקין את המקלחון בצורה אשר תבטיח לכם כי הוא יצליח לאטום את כניסת או יציאת המים בצורה מיטבית. ההמלצה היא להוציא עוד כמה שקלים ולדעת כי המקלחון הותקן בצורה מקצועית ובעל המקצוע לא הסב שום נזק למקלחון , למרצפות או לקיר עליו הוא הותקן.
 

מקלחונים- חשוב לשים לב

 • תאורה- התקינו את המקלחון באזור מואר של המקלחת, אם אין לכם אפשרות כזו ההמלצה היא לבחור במקלחון שקוף או לברר אודות אפשרות רכישת מקלחון עם גוף תאורה.
   
 • ראש מקלחת- בחירת מקלחון עם ראש שמווסת את זרם המים יבטיח לכם זרם מים חזק. בנוסף, מומלץ להתקין ראש מקלחת גדול אשר יהפוך את חוויית המקלחת לנוחה יותר.
   
 • בחירת המקלחון- בחרו מקלחונים אשר מתאימים לגודל חדר האמבטיה. וודאו כי המקלחון לא חוסם ריהוט או דלת חדר האמבטיה. וודאו כי הפתיחה של המקלחון נוחה לכם, כיום ניתן לרכוש מקלחון הזזה שפתיחתו אינה תופסת מקום.
 
מעוניינים לרכוש את במקלחון המתאים ביותר לחד האמבטיה שלכם? מעוניינים במתקין מקצועי של מקלחונים לאמבטיה. השאירו את הפרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.